Firmamız Hakkında

Whitechnic olarak, iklim odaları, farmasötik buzdolapları, inkübatörler, raf numune odaları, soğuk odalar, bitki büyütme odaları gibi soğutma ve iklim teknolojileri alanında müşterilerimize ihtiyaçlarına uygun, gelişmiş teknoloji ürünleri ve projelerimizi temin ediyoruz. İlaç, tıp, kimya gibi sektörlerinin yanı sıra üniversiteler ve diğer eğitim kurumları ile otomotiv ve gıda endüstrileri için cihaz ve sistemlerimiz ile bu alanda yetkin bir firmayız. Müşterilerimiz için her zaman en doğru çözümü sağlıyoruz.

Farmasötik buzdolaplarımız, iklim odalarımız ve portföyümüzdeki diğer ürünlerle ilgili yüksek kaliteli işçiliğe, kullanıcı odaklı üretime, kapsamlı ve kişiselleştirilmiş hizmete büyük önem veriyoruz. Uzman kadromuz ve mühendisliğimiz ile sunduğumuz proje ve ürünlerin müşteri ihtiyaçları ve sistemleri ile etkili ve doğru bir şekilde çalışmasını sağlayarak fabrika, klinik veya laboratuvarlarında doğru ve hızlı bir şekilde hizmet vermelerini temin ediyoruz. Whitechnic olarak soğutma ve iklim teknolojisi segmentinde güvenilir bir ortak olarak müşterilerimizin her ihtiyacında yanında bulunuarak gerektiğinde 7/24 satış ve servis hizmeti sağlamaktayız.

Laboratuar ve fabrikalardaki hassas alanlarda stabilite odaları, farmasötik buzdolapları gibi iklimlendirme ürünleri için yüksek güvenilirlik ve hassasiyetin yanısıra, aynı zamanda etkin bir danışmanlık hizmeti gerekliliğinin de farkındayız. Yetkin ve motivasyonu yüksek uzman ekibimiz, bilgi aktarımı, garanti servisi ve laboratuar buzdolapları, inkübatörler veya derin dondurucular için ilgili düzenlemelere uygunluk olmak üzere kullanıcıya her türlü danışmanlığı garanti eder. Kontrolleri gerçekleştirmek ve cihazları test etmek için modern ekipman ve yüksek kaliteli prosedür araçları, müşteri taleplerini karşılarken bizler için ön koşullardır. Yani her zaman bizlerle çalışarak en doğru ve güvenli taraftasınız!